Rozkládací postele

 
14406
3380711440633807
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • rozkladaci postel BMB tandem jora Kód: 2212/90
  rozkládací postel TANDEM JORA
  Značka: BMB český nábytek

  Ekonomická volba imitace masivního dřeva. Chcete získat velkou postel, pohodlnou sedačku, praktické odkládací prostory a širokou lenošku za výhodnou cenu? To vše pořídíte zakoupením multifunkční rozkládací postele Tandem Jora! Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná. Tandem Jora je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům příjemné ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení na extra velkém prostoru. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

  od 14 406 Kč
 • rozkladaci postel BMB tandem klasik Kód: 2209/IMI2
  rozkládací postel TANDEM KLASIK
  Značka: BMB český nábytek

  Rozkládací postel s možností velkého výběru. Zdá se Vám, že máte doma málo místa na velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Váš problém nyní vyřeší jediný kus nábytku – rozkládací postel Tandem klasik! Tandem klasik je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům příjemné ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení na extra velkém prostoru. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

  od 18 605 Kč
 • rozkladaci postelBMB tandem ortho Kód: 2218/IMI
  rozkládací postel TANDEM ORTHO
  Značka: BMB český nábytek

  Plnohodnotná rozkládací postel s možností použití individuálních vybraných postelových roštů. Rozkládací postel v moderním designu nabízí možnost využít prostor jejího umístění jak na pohodlné sezení, tak i na zdravé a plnohodnotné ležení. Je skvělou volbou zejména do menších prostorů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru. Po rozložení postele získáte standardní spací plochu 180 × 200 cm a díky možnosti zvolit si výměnný rošt vytvoříte plnohodnotnou postel, která Vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná.

  od 18 690 Kč
 • rozkladaci postel BMB tandem plus Kód: 2215/IMI
  rozkládací postel TANDEM plus Fiberglass
  Značka: BMB český nábytek

  Rozkládací postel s lamelovými rošty. Tandem Plus umožňuje získat po rozložení spací plochu 170×200 cm a díky lamelovému roštu tak vytváří plnohodnotnou postel, která Vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná.

  od 22 158 Kč
 • rozkladaci postel BMB tandem harmony Kód: 2221/JAD
  rozkládací postel TANDEM HARMONY
  Značka: BMB český nábytek

  od 33 807 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem