Postele s čalouněným čelem

 
12285
1454911228514549
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • postel BMB denerys live Kód: 2152/90X26
  DENERYS live
  Značka: BMB český nábytek

  Čalounění v mnoha variantách. Postel Denerys live má čalouněné čelo. Denerys live v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Dezén čalounění je možno vybrat ze všech dezénů koženky Texas nebo Long Island. V případě zájmu lze objednat i čalounění látkou ze vzorníku matrací. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 12 285 Kč
 • postel BMB denerys star Kód: 2149/90X26
  DENERYS star
  Značka: BMB český nábytek

  Přírodní dřevo pro dokonalé sny. Postel Denerys star má čalouněné čelo. Denerys star v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Dezén čalounění je možno vybrat ze všech dezénů koženky Texas nebo Long Island. V případě zájmu lze objednat i čalounění látkou ze vzorníku matrací. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 12 285 Kč
 • postel BMB denerys paradise Kód: 2155/90X26
  DENERYS paradise
  Značka: BMB český nábytek

  Pohodlně se opřete. Postel Denerys paradise má čalouněné čelo. Denerys paradise v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Dezén čalounění je možno vybrat ze všech dezénů koženky Texas nebo Long Island. V případě zájmu lze objednat i čalounění látkou ze vzorníku matrací. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 14 549 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem