Naše služby

Nábytek v centru Prahy na ploše 180 m2

Celých 14 let jsme jsme nabízeli nábytek od prověřených českých i zahraničních výrobců v Pražské tržnici v Holešovicích.    Od 10. 8. 2020 byla prodejna přestěhována na adresu Nábytek Vinohrady, Slezská 54, Praha 2 Vinohrady. 

Naše nabídka

Nadále se orientujeme především na prodej čalouněného nábytku - sedací soupravy, pohovky, křesla, postele a na prodej matrací. Najdete zde klasické sedací soupravy, ale i sedací soupravy nejmodernějších tvarů, všechny v široké nabídce potahových látek a kůží, rozkládací i nerozkládací v rozměrech upravených podle Vašich přání a potřeb.

V naší nabídce převažuje kvalitní nábytek od českých výrobců, doplněný o nábytek od prověřených zahraničních firem, s kterými spolupracujeme již řadu let.

Matrace nabízíme od českých výrobců  Matrace MPO a Matrace Dřevočal.

Vybrat si u nás můžete také konferenční stolky, dřevěný nábytek, který Vám zhotovíme na míru, židle stoly a bytové doplňky.

21 MATRACÍ K VYZKOUŠENÍ

Zajímá vás, kde si můžete matrace MPO nebo matrace Dřevočal vyzkoušet? V naší nové prodejně si můžete otestovat matrace od českých výrobců Matrace Dřevočal a Matrace MPO. K vyzkoušení máme vystavených 21 vzorků. Ostatní si můžete prohlédnout v průřezu. S výběrem vám rádi poradíme a matrace vám zdarma dovezeme na vaši adresu. Termín dopravy zdarma přizpůsobíme vaším možnostem.

Nový přivezeme, starý odvezeme

Samozřejmostí je zajištění dovozu Vašeho nového nábytku  na Vaši adresu a v případě Vašeho zájmu Vám odvezeme Váš starý nábytek. Zajistíme vám autodopravu nebo menší stěhování za výhodnou cenu i bez nákupu u nás.

Rozměry upravíme

U většiny nábytku upravíme rozměry podle Vašich přání a potřeb.

Montáž nábytku a rekonstrukce interiéru

U nábytku, který je dodáván v demontovaném stavu zajistíme montáž. Nabízíme také kompletní rekonstrukci Vašeho bytu - instalatérské práce, elektrikářské práce, malování, obklady, sádrokarton, bytová jádra, plovoucí podlahy, okna a dveře. Na veškeré práce je poskytována záruka dle zákona.

Impregnace a čištění

Nabízíme impregnaci a čištění sedacích souprav kožených i látkových, veškerého čalouněného nábytku i koberců. Impregnací prodlužujete životnost vašeho nábytku.