Postele dřevěné

 
3590
338071359033807
Značky

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem

 • 124 edita jednoluzko Kód: 1222/90X
  Edita - jednolůžko
  Značka: HP nábytek

  Jednoduché jednolůžko ze smrkového masivu.

  od 3 590 Kč
 • 1198 096b filip klasik(1) Kód: 1712/90X
  Filip- jednolůžko smrk
  Značka: HP nábytek

  Jednolůžko ze smrkového masivu.

  od 5 990 Kč
 • postel BMB bruno Kód: 2122/90X
  BRUNO
  Značka: BMB český nábytek

  Ekonomická volba. Skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Moderní design dřevěné postele Bruno splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvou nebo jednolůžkem české výroby. Postel je propracována do nejmenšího detailu. Rovné linie postele vytváří pocit harmonie a vzdušného provedení, které krásně doplní libovolný interiér domova. Podle svého uvážení a s ohledem na barevné sladění ložnice, můžete lůžko vybírat v široké paletě barevných dekorů.

  od 6 328 Kč
 • postel BMB karlo nizke celo Kód: 2110/90X14
  KARLO s nízkými čely
  Značka: BMB český nábytek

  Postel pro ty, kdo preferují postel ala futon. Skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Praktické provedení dřevěné postele splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku Vámi vybrané matrace. Vyšší lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

  od 6 541 Kč
 • 100 lukas jednoluzko Kód: 1721/90X
  Lucas- jednolůžko buk
  Značka: HP nábytek

  Jednoduché jednolůžko z bukového masivu masivu.

  6 990 Kč
 • kf Kód: 2104/90X14
  KARLO family
  Značka: BMB český nábytek

  Praktická a nadčasová postel. Skvělý poměr ceny a užitných vlastností. Praktické provedení dřevěné postele Karlo family splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vyšší lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

  od 7 737 Kč
 • karlo Kód: 2101/90X14
  KARLO klasik
  Značka: BMB český nábytek

  Vynikající poměr ceny a užitných vlastností. Moderní design dřevěné postele Karlo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní postelí české výroby. Postel Karlo má zvýšenou lehací plochu, která umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

  od 7 737 Kč
 • postel BMB karlo night Kód: 2119/90X14
  KARLO night
  Značka: BMB český nábytek

  Design do každého interiéru. Postel je propracována do nejmenšího detailu. Rovné linie postele vytváří pocit harmonie a vzdušného provedení, které krásně doplní libovolný interiér domova. Postel Karlo také nabízí možnost volit ze dvou typů čel. Jedno provedení zcela rovné a druhé má zaoblené rohy předního i zadního čela (pro větší bezpečí vašeho domova).

  od 7 737 Kč
 • postel BMB ella family Kód: 2140/90X26
  ELLA family
  Značka: BMB český nábytek

  Moderní a mystická. Postel Ella family má dekorativně sestavené čelo, které působí mystickým dojmem a díky masivnímu vzhledu je vhodná zejména do větších interiérů. Postel skvěle vynikne především ve tmavých dekorech. Ella family v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení při zachování dokonale estetického vzhledu. 

  od 7 871 Kč
 • postel BMB ella harmony Kód: 2137/90X26
  ELLA harmony
  Značka: BMB český nábytek

  Čistota tvarů. Moderní postel Ella harmony má čelo s průřezy, které působí odlehčeným dojmem a vytváří dokonale čisté linie. Postel v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Ella je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 8 200 Kč
 • postel BMB ella mosaic Kód: 2143/90X26
  ELLA mosaic
  Značka: BMB český nábytek

  Geometricky dokonalý design. Moderní postel Ella s mozaikovým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi. Průřezy v čele postele vytváří zajímavý vzhled, který působí geometricky dokonalým dojmem.

  od 8 463 Kč
 • postel BMB ella moon Kód: 2146/90X26
  ELLA moon
  Značka: BMB český nábytek

  Pro kreativní interiéry. Moderní postel Ella moon má originálně tvarované čelo, které je vhodné zejména do kreativních interiérů. Postel v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi. Průřezy v čele postele vytváří zajímavý vzhled, který působí neotřelým dojmem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.

  od 8 573 Kč
 • postel BMB ella dream Kód: 2125/90X26
  ELLA dream
  Značka: BMB český nábytek

  Dokonalé sny v přírodním dřevu. Postel Ella dream má čelo se svislými průřezy, které působí odlehčeným dojmem a je proto vhodná i do menších interiérů. Postel skvěle vynikne zejména ve světlých dřevěných dekorech. Ella dream v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.

  od 8 645 Kč
 • 094bs filip senior Kód: 1718/140
  Filip- manželská postel smrk
  Značka: HP nábytek

  Manželská postel ze smrkového masivu Filip.

  od 8 790 Kč
 • 096b filip klasik Kód: 1198/90X
  Filip- jednolůžko buk
  Značka: HP nábytek

  Jednolůžko z bukového masivu.

  od 8 990 Kč
 • postel BMB tina Kód: 2203/90X
  TINA
  Značka: BMB český nábytek

  Elegantní jednolůžko. Postel Tina nabízí možnost umístění do rohu místnosti i do prostoru. Je možné ji objednávat v různých dekorech a v několika variantách. Postel s jednoduchým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale rovnými liniemi. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Postel Tinu je možné zakoupit v několika různých variantách. Bez područek, pouze se zadním čelem umístěným po celé délce postele, se zadním a s jedním bočním čelem, které může být umístěné po levé nebo po pravé straně postele a se zadním a vysokými bočními čely, umístěnými po levé i po pravé straně postele.

  od 9 288 Kč
 • postel BMB denerys live Kód: 2152/90X26
  DENERYS live
  Značka: BMB český nábytek

  Čalounění v mnoha variantách. Postel Denerys live má čalouněné čelo. Denerys live v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Dezén čalounění je možno vybrat ze všech dezénů koženky Texas nebo Long Island. V případě zájmu lze objednat i čalounění látkou ze vzorníku matrací. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 9 400 Kč
 • postel BMB denerys star Kód: 2149/90X26
  DENERYS star
  Značka: BMB český nábytek

  Přírodní dřevo pro dokonalé sny. Postel Denerys star má čalouněné čelo. Denerys star v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení. Dezén čalounění je možno vybrat ze všech dezénů koženky Texas nebo Long Island. V případě zájmu lze objednat i čalounění látkou ze vzorníku matrací. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

  od 9 400 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem