Pohovka Klára

Neohodnoceno
 

Čalouněná nerozkládací pohovka Klára je funkční pohovka určená pro seniory, pro každodenní spaní i sezení.

14 634 Kč    
Kód produktu 496
Značka nábytek Vaculík
Kategorie Pohovky
 

PRUŽINOVÁ -Kostra je tvořena kombinací masivu a dřevařských velkoplošných materiálů. Sedací a lehací plocha je tvořena pružinovým jádrem (tlačné pružiny) a sendvičem z kvalitních PUR pěn. Polštáře jsou plněny PUR drtí.

PRUŽINOVÝ ROŠT tvoří pevná deska, na níž je umístěné pružinové jádro z tlačných (bonelových) pružin, jako roznášecí a izolační vrstvy slouží tvrzená plsť, na kterou je umístěná sendvičová matrace ze dvou pěn o výšce 4cm. Spodní nosnou vrstvu tvoří zátěžová pěna REBO RE-80 a horní vrstvu pěna N-2538. Kostra je tvořena kombinací masivu a dřevařských velkoplošných materiálů.

LAMELOVÁ -kostra je tvořena kombinací masivu a dřevařských velkoplošných materiálů. Sedací a lehací plocha je tvořena rámem z masivu s 16ks předpružených lamel a sendvičem z kvalitní PUR pěny. Polštáře jsou plněny PUR drtí.

LAMELOVÝ ROŠT tvoří rám z dřevního masivu, osazený 16kusy předpružených lamel šířky 5cm, překrytý izolační vrstvou jutové textilie. Na té je sendvičová matrace výšky 10cm ze zátěžové pěny REBO RE-80, která tvoří nosnou vrstvu sendviče a na ní je pěna N2538. Kostra je tvořena kombinací masivu a dřevařských velkoplošných materiálů.

Velký výběr potahových látek ve třech cenových kategoriích, vzorníky látek si můžete prohlédnout v naší prodejně.

Uvedená cena je za pohovku v základní potahové látce.

Rozměry:

šířka: 195cm   hloubka: 88cm

celková výška pohovky: 95cm

šířka sedu: 195cm

hloubka sedu: 60cm

výška sedací plochy: 47cm

šířka opěradla: 185cm

výška opěradla: 50cm (od sedací plochy)

velikost lehací plochy bez polštářů: 195x85cm

výška lehací plochy: 47cm

nosnost: 100kg